Turbodmychadlo Honeywell GARRETTTurbodmychadlo Cummins turbo technologiesTurbodmychadlo Cummins HOLSETTurbodmychadlo BorgwarnerTurbodmychadlo KKK SchwitzerTurbodmychadlo CZ Strakonice TurbochargerTurbodmychadlo MHI MitsubishiViskospojky BEHR HELLAIHI Turbo

Turbodmychadla GARRETT Advancing Motion

Autorizovaný distributor turbodmychadel Garrett

 

Turbodmychadla GARRETT

 

GARRETT - Advancing Motion je jednou z nejikoničtějších značek v automobilovém průmyslu. Je synonymem šesti dekád plných inovací, které stojí za nejvyspělejšími technologiemi turbodmychadel, jež určovaly ráz smášlení o výkonu a jízdních vlastnostech vozidel.

 

Cílem GARRETT Advancing Motion je dodávat technicky špičkové produkty garantující vysoký výkon, spolehlivost a šetrnost k životnímu prostředí skrze použití vysoce inovativních technologických prvků. 

 

SPECIAL TURBO a.s. působí jako autorizovaný distributor turbodmychadel značky GARRETT již od roku 1995.

 

Díky SPECIAL TURBO tak dostanete originální turbodmychadla, která Vám doručíme přímo z fabriky Garrett. V nabídce kromě nových originálních turbodmychadel naleznete také fabricky repasovaná turbodmychadla Garrett Original Reman Exchange disponující kvalitou srovnatelnou s OE produkty a bezkonkurenční cenou

 

 


 

   

 

GARRETT Turbo GARRETT Turbo GARRETT Turbo
Turbodmychadla GARRETT pro dieselové osobní vozy jsou vybaveny celou škálou inovativních a moderních technologíí: Wastegate, VNT (Variable Nozzle Geometry), TwoStage i DualBoost VNT. Cílem těchto inovací je zvýšení efektivity spalování a snížení škodlivých emisí.
GARRETT dodává také turbodmychadla na benzínové osobní vozy. U benzinových aplikací je dosahováno extremních teplot na výfukové části turbodmychadla. GARRETT - Advancing Motionl tudíž používá pouze vysoce kvalitní a žháruvzdorné materiály.
GARRETT - Advancing Motion působí také jako dodavatel turbodmychadel pro nákladní a průmyslové aplikace. Potrfolio obsahuje turbodmychadla pro agregáty o objemu 4000ccm až pro průmyslové motory s objemem až 64000ccm! Důraz je kladen na vysokou odolnost a efektivitu.
GARRETT REMAN Exchange Turbo GARRETT Performance GTX GTXR
GARRETT ORIGINAL REMAN jsou turbodmychadla po generální opravě přímo v továrně GARRETT. Jsou určené k prodeji výměnným způsobem. Jedná se o záruku OE kvality a perfektní funkčnosti. Výrobce poskytuje záruku 24 měsíců jako na nové turbodmychadlo! 
GARRETT - Advancing Motionl působí také jako výrobce a dodavatel Performance turbodmychadel s kuličkovými ložisky pro tuning a vysoce výkoné sériové aplikace. Turbodmychadla řady GT a GTX jsou celosvětově symbolem vysokého výkonu i špičkového technického zpracování.
GARRETT- Advancing Motion je tradiční a historicky velmi slavný dodavatel turbodmychadel nejen pro automobilové aplikace...
1955 - první přeplňované vozidlo v USA, pásový traktor Caterpillar D9.
1968 - první sériově vyráběné přeplňované vozidlo Oldsmobile Jetfire Rocket. 
     
     

 


 
COPYRIGHT: SPECIAL TURBO 2009 - 2017