Turbodmychadlo Honeywell GARRETTTurbodmychadlo Cummins turbo technologiesTurbodmychadlo Cummins HOLSETTurbodmychadlo BorgwarnerTurbodmychadlo KKK SchwitzerTurbodmychadlo CZ Strakonice TurbochargerTurbodmychadlo MHI MitsubishiViskospojky BEHR HELLAIHI Turbo

 

 

Do každé krabice s turbodmychadlem piřložte  jednoduchý PRŮVODNÍ DOPIS (vzor zde)

_________________________________________________________________________________________________

 

Potřebujete opravit nebo otestovat turbodmychadlo? Vyzvednutí a následnou dopravu do našeho servisního střediska za Vás vyřídíme - ZDARMA! Stačí vyplnit formulář níže a poté vyčkat na telefonické potvrzení Vaší objednávky.

 

Jak služba vyzvednutí zdarma funguje:

  • Vyzvednutí turbodmychadla probíhá následující pracovní den za předpokladu, že uzavřete objednávku do 16h30.
  • Kontaktní informace na Vás předáme řidiči přepravní společnosti, který Vás bude v den vyzvednutí kontaktovat a potvrdí přesný čas vyzvednutí zásilky.
  • Vyzvednutí probíhá mezi 8h00-17h00. Pokud nebudete zastiženi, nenese SPECIAL TURBO a.s. odpovědnost za zdržení zásilky a vyzvednutí bude přesunuto na další pracovní den.

 

Jak připravit turbodmychadlo na přepravu?

  • Turbodmychadlo je potřeba důkladně zabalit a dostatecně krabici vystlat, aby nedošlo k poškození při přepravě!
  • Krabici s turbodmychadlem není potřeba označovat - tento úkon provede kurýrní společnost oštítkováním při vyzvednutí.
  • Do krabice nezapomeňte umístit jednoduchý dokument, který bude obsahovat Vaše kontaktní údaje a také stručný popis závad turbodmychadla či vozidla.

 

O dalším průběhu Vaší objednávky po doručení zásilky do SPECIAL TURBO a.s. budete informování skrze SMS nebo telefonicky. Služba vyzvedávání zdarma je určena pouze pro:

 


POZN: Cena přepravy zpět k Vám se řídí podle platného ceníku přepravce. V případě osobního vyzvednutí na pobočce v Prušánkách - ZDARMA.

 

 

 

  
COPYRIGHT: SPECIAL TURBO 2009 - 2017