Turbodmychadlo Honeywell GARRETTTurbodmychadlo Cummins turbo technologiesTurbodmychadlo Cummins HOLSETTurbodmychadlo BorgwarnerTurbodmychadlo KKK SchwitzerTurbodmychadlo CZ Strakonice TurbochargerTurbodmychadlo MHI MitsubishiViskospojky BEHR HELLA

HOLSET Turbo, Cummins Turbo

 


 

HOLSET turbo, Cummins Turbo

 

HOLSET je tradiční výrobce a kontruktér turbodmychadel pro nákladní a průmyslové motory. V roce 1973 byl podnik odkoupen nadnárodní korporací Cummins Inc. a tím došlo i ke změně názvu na Cummins Turbo Technologies. Turbodmychadla jsou dodnes dodávána pod ikonickým brandem HOLSET Turbochargers.

 

Cílem Cummins Turbo Technologies (HOLSET) je dodávat kvalitní a technologicky vyspělé produkty - turbodmychadla HOLSET jsou proslavené díky celé řadě patentovaných a unikátních technologií, které pomáhají nejen zvyšovat výkon motorů, ale i snižovat produkci škodlivých emisí.

 

  

 

HOLSET IVECO Cursor 8 Cursor 10 Cursor 13 Turbodmychadlo HOLSET turbo traktor, kombajn, zemědělský stroj HOLSET Exchange REMAN
Patentovaná techologie regulace turbodmychadla posunem turbínové skříně HOLSET VGT zaručuje dostatečný přísun plnícího tlaku v celém rozsahu otáček motoru. Tím se zvyšuje efektivita spalování a šetří se životní prostředí.
Turbodmychadla HOLSET najdete kromě nákladních vozidel také na traktorech, kombajnech, nakladačích, rypadlech, jeřábech, bagrech, generátorech či jiných průmyslových a zemědělských aplikacích. 
HOLSET REMAN (Exchange) - turbodmychadla po generální opravě přímo v továrně Cummins Turbo Technologies, která jsou určená pro prodej výměnným způsobem za Váš starý kus. Samozřejmostí je záruka 24 měsíců jako na nové turbo!
     
 
 
 
     
     

 


 
COPYRIGHT: SPECIAL TURBO 2009 - 2017