Turbodmychadlo Honeywell GARRETTTurbodmychadlo Cummins turbo technologiesTurbodmychadlo Cummins HOLSETTurbodmychadlo BorgwarnerTurbodmychadlo KKK SchwitzerTurbodmychadlo CZ Strakonice TurbochargerTurbodmychadlo MHI MitsubishiViskospojky BEHR HELLA

Vítejte v sekci kariéra firmy SPECIAL TURBO a.s.!

 

Ve SPECIAL TURBO a.s. nejsme pouze zaměstnanci… staráme se s radostí a energií o srdce všech motorů a děláme to také srdcem…Chtěli byste rozšířit náš tým, který pomáhá udržet vedoucí pozici na trhu již přes 25 let? Jste dynamická osoba se zájmem o automobilový průmysl, technologie či vývoj?

 


 

Momentálně hledáme: referent/ka zahraničního obchodu

Pokud máte technické nebo obchodní vzdělání, umíte aktivně anglicky komunikovat se zákazníky, jste pečlivý/á a spolehlivý/á s obchodním duchem a vynikáte schopností vnímat nové příležitosti na trhu a kriticky je vyhodnotit, pak jste ten pravý/á pro nás! Další jazyky jsou samozřejmě jen vítanou výhodou.

 

Nabízíme práci ve společnosti s tradicí a historií, která si svoji dominantní pozici udržela nejen svoji silnou firemní kulturou, ale především týmovým obchodním duchem. Co by Vás čekalo? Obchod na mezinárodní úrovni, dynamický kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení, nadstandartní pracovní prostředí, možnost pracovního růstu a mnoho dalších zaměstnaneckých benefitů.

 

Náplň práce by spočívala v udržování a rozvíjení dlouhodobých vztahů s klíčovými zákazníky z celého světa. Během své práce byste vyjednávali obchodní podmínky, připravovali business plán, rozšiřovali portfolio zákazníků, a v neposlední řadě analyzovali trh. Nejen, že byste vytvářeli marketingové akce, ale také byste k nim připravovali strategické plány a dlouhodobé priority pro klienta. Jsme firma, která uznává proklientský přístup a ten také chceme u všech našich kolegů.

 

 

Neváhejte nám zaslat Váš životopis na hr@specialturbo.cz


 
COPYRIGHT: SPECIAL TURBO 2009 - 2017